Zapowiedz Meczu III Liga Śląsko-Opolska:

Zapowiedz meczu 9.Kolejki III Ligi Śląsko-Opolskiej 02.10.2015r.Piątek godzina 18:00 Stadion Odra Oleska 51, 45-231 Opole
Odra Opole - REKORD BIELSKO-BIAŁA

Już w piątek nasi piłkarze wyjadą do Opola aby tam stoczyć pojedynek lidera i wicelidera tabeli będzie hit kolejki ponieważ to piłkarze z Cygańskiego Lasu przyjadą do Opola jako lider tabeli będzie to trzecie spotkanie obu drużyn w 3 lidze bo w poprzednim sezonie nasi piłkarze dwa razy rozegrali mecz z Odrą Opole i w Bielsku Białej przegraliśmy 2-3 zaś w Opolu 1-0 i będziemy chcieli się zrewanżować za tamte porażki nasi rywale niestety kosztem porażki w poprzednich rozgrywek z ekipą Szombierki Bytom niestety przegrali 1 miejsce dające baraże o drugą ligę wykorzystała to Polonia Bytom która po barażach wywalczyła awans do drugiej ligi nasi rywale w tym sezonie będą chcieli zmazać plamę i pewnie zająć pierwszą lokatę i walczyć w barażach o drugą ligę w tym sezonie nasi rywale po 8 kolejce zajmują 2 miejsce w ośmiu meczach zgromadzali 17 punktów z tego się zebrało 5 zwycięstw 2 remisy i doznając 1 porażki a bilans bramkowy wynosi 14 strzelonych i 8 straconych w ostatniej kolejce nasi rywale podejmowali meczu wyjazdowym LKS Czaniec i w tym meczu zremisowali bezbramkowo zaś nasi piłkarze objęli prowadzenie w tabeli w ośmiu meczach zgromadzaliśmy 17 punktów z tego się zebrało 5 zwycięstw 2 remis i doznając 1 porażki a bilans bramkowy wynosi 15 strzelonych i 5 straconych i dzięki mniej straconych bramek prowadzimy w tabeli w ostatniej kolejce nasi piłkarze podejmowali ekipę LKS Bełk i pewnie pokonali beniaminka 3 ligi 5-2 ale już zapominamy o tamtym meczu i skupiamy się na ważnym meczu i bardzo trudnym ponieważ wiemy że Odra to Kandydat do awansu do 2 ligi i nie wolno ich lekceważyć będzie to trudny mecz ale mamy nadzieje że korzystny wynik będzie a może te 3 punkty pojadą do Bielska i w to wierzymy w naszych piłkarzy że pokonają w piątek Opolan i w dobrych humorach będziemy wracać do Bielska !!!

Teraz Krotko o sparingach i transferach:
Na początku transfery:

Przybyli: Przemysław Bella ( Rozwój Katowice), Mateusz Bodzioch ( Energetyk ROW Rybnik), Bartłomiej Kolanko (Wisła Kraków), Michał Sypek ( Sparta Pączków), Tomasz Wepa (Górnik Wałbrzych),
Odeszli: Dawid Abramowicz ( Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Mateusz Cieluch (Motor Lublin), Sebastian Deja ( MKS Kluczbork), Waldemar Garczarczyk i Radosław Flejterski ( Obaj szukają klubów), Marek Gładkowski ( Energetyk ROW Rybnik), Filip Wichman i Łukasz Żegleń ( Obaj Stal Mielec),
Sparingi Odry Opole:
Polonia Bytom 1:1
Sparta Paczków 4:0
Pogoń Siedlce (PP) 0:1
Olimpia Grudziądz 2:0
GKS Tychy 3:2
Miedź II Legnica 2:0

Nasi rywale rozegrali 5 sparingów i 1 mecz Pucharowy o to bilans 4 zwycięstwa 1 remis 1 porażka w Pucharze a bilans bramkowy wynosi 12 strzelonych i 4 stracone

Kadra Odry Opole:
Zbigniew Smółka,
II Trener: Krzysztof Kapelan,
Trener bramkarzy: Adam Kania,
Kierownik drużyny: Ireneusz Urbaniec.

Foto: Paweł Mruczek.