Turniej Czterech Narodów 04-07.01.15r. Tychy Dzień II + Viedo

1:0 8:36min.16.Daniel Krawczyk (POLSKA),
2:0 17:33min.10.Marcin Mikołajewicz (POLSKA),

POLSKA: 1.Kamil Dworzecki, 12.Bartłomiej Nawrat – 2.Michał Kubik, 3.Michał Marciniak, 4.Michał Wojciechowski, 5.Artur Popławski, 8.Dominik Solecki, 9.Paweł Budniak, 10.Marcin Mikołajewicz(kpt), 11.Daniel Wojtyna, 13.Marcin Kiełpiński, 14.Maciej Mizgajski, 15. Sebastian Wojciechowski, 16.Daniel Krawczyk, 17.Piotr Łopuch, 18.Tomasz Kriezel.
Trener: Andrea Bucciol.

Mołdawia: 1.Alexei Capsamun, 12.Oleg Chitoroaghi – 2.Alexandzu Timbalist, 3.Mihail Robu, 4.Alexei Muntean, 5.Andrei Negara, 6.Constantin Durdujel, 7.Oleg Gojan, 8.Oleg Hilotti(kpt), 9.Cristian Obada, 10.Serghei Tacot, 11.Andrian Lascu, 16.Serghei Muntean.
Trener: Vladimir Vusatat.
Żółte kartki: 13:42min.15. Sebastian Wojciechowski, (POLSKA), - 11:51min.11.Andrian Lascu, 18:34min.5.Andrei Negara, 38:40min.9.Cristian Obada (Wszyscy Macedonia)

Sędziowie: Tomasz Frąk, Sebastian Stawicki – Grzegorz Hamowski (POLSKA)

Pierwszych 20 minut w wykonaniu „biało-czerwonych” mogło przypaść do gustu. Słowa uznania podopiecznym Andrei Bucciola nalezą się głównie za uważna grę w defensywie. Tu wyróżnił się odważną gra na przedpolu Bartłomiej Nawrat. Bramkarz reprezentacji i Rekordu zaliczył kilka czujnych interwencji z dala od własnej bramki. Efektem przewagi gospodarzy nad Mołdawianami były liczne sytuacje do zdobycia gola. Przed przerwą wykorzystali dwie, dokonali tego – świetnie dysponowany Daniel Krawczyk i Marcin Mikołajewicz. Bliscy wpisania na listę strzelców byli również Artur Popławski („rekordzista” trafił z bliska w słupek) i Daniel Wojtyna (niewykorzystany przedłużony rzut karny). Słabszej jakości futsal obejrzeli kibice z Tychach w drugiej połowie meczu. Na placu gry dominował chaos, a i Polacy nie grali już tak skupieni w grze obronnej. Świetnych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali Mołdawianie, co równym stopniu było wynikiem ich indolencji strzeleckiej, jak i wybornej dyspozycji Bartłomieja Nawrata.

godz.19:15 POLSKA – Macedonia

Turniej Czterech Narodów 05.01.2015r.Poniedziałek godz.19:15 Dzień II Tychy Hala Sportowa MOSiR ul.Gen J.Piłsudskiego 20,
Trener; Vladimir Vusatat.
Żółte kartki: 13:42min.15. Sebastian Wojciechowski, (POLSKA), - 11:51min.11.Andrian Lascu, 18:34min.5.Andrei Negara, 38:40min.9.Cristian Obada (Wszysc Macedonia)